KONST / Litografier / Färglitografier 14418289
nr 1441 8289
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 164/225, komposition. Färglitografi. Bladets mått: 42x30cm, yttermått inklusive ram: 59x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:12:23
10/1 17:46:35
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks